Anasayfa | Sitemap
Aysin&Aygün Cevizci
aac

...


Basında Biz
İZMİR TİCARET ODASI MECLİS ÜYESİ AYGÜN CEVİZCİ’DEN GELİR ARTIRACAK ÖNERİLER

15-Mart-2009 Pazar   İZMİR TİCARET ODASI MECLİS ÜYESİ AYGÜN CEVİZCİ’DEN GELİR ARTIRACAK ÖNERİLER   Ağ pazarlamayla yüksek kazanca ulaşmak mümkünGÖKHAN KÖKÜŞOĞLU Network marketing sisteminin ek iş fırsatı sunduğunu belirten ...GÜNCEL HAVA DURUMUAnasayfa > HER PERŞEMBE AKŞAMI SAAT 22:00-23:30 ARASI GÜÇLÜ LİDERLERİMİZ TARAFINDAN www.isanlatimi.com WEB SAYFASI TOPLANTI SALONUNDA AMWAY KAZANÇ SİSTEMİ İLE İLGİLİ CANLI SUNUMLAR YAPMAKTADIR. AYRINTILAR İÇİN TIKLAYINIZ.

HER PERŞEMBE AKŞAM SAAT 22.00-23.30 ARASI GÜÇLÜ LİDERLERİMİZ TARAFINDAN www.isanlatimi.com WEB SALONUNDA AMWAY KAZANÇ SİSTEMİ İLE İLGİLİ CANLI SUNUMLAR YAPILMAKTADIR.  SALONDA İŞ PLANININ ARDINDAN MUHTELİF AMWAY ÜRÜN GURUPLARIYLA İLGİLİ BİLGİ VERİLMEKTEDİR.
SİZ, ADAYLARINIZ VE ÜYELERİNİZ İÇİN YAPILAN BU ÇALIŞMADA SAYFAYA GİRMEK İÇİN AMWAY ÜYESİ OLMAK ŞARTI ARANMAMAKTADIR, AKSİ HALDE ADAYLAR GİRİŞ YAPAMAZLAR.
AMAÇ:
1-İŞİNİZİ SİZLERİN ULAŞAMADIĞI NOKTALARA TEKNOLOJİYİ KULLANARAK GÖTÜREBİLMENİZ VE AYNI ANDA BİRDEN ÇOK EVDE, BİRDEN ÇOK İŞYERİNDE, BİRDEN ÇOK ŞEHİRDE VE AMWAY’İN BULUNDUĞU BÜTÜN ÜLKELERDE İŞİNİZİ TANITIP BÜYÜTEBİLMENİZ,
2-BİRİNCİ AĞIZDAN DİNLEYECEK OLDUĞUNUZ PLANLARLA KENDİNİZİ DAHA İYİ İŞ PLANI SUNAR HALE GETİRMENİZ,
3- ÜÇÜNCÜ KİŞİNİN GÜCÜNÜ KENDİ İŞİNİZİ BÜYÜTEBİLMEK İÇİN KULLANMANIZ.
RAHAT BİR ORTAMDA, BU SALONU KULLANARAK ÇOK BÜYÜK BİR İŞ KURABİLİRSİNİZ.
NASIL KATILACAKSINIZ?
1- www.isanlatimi.com sayfasına giriş yapacaksınız,
2- Toplantı Salonu yazısına   tıklayacaksınız,
3- Açılan sayfada önce isim soyisim girip tıklayacaksınız,
4- Açılan sayfada oda şifresi bölümüne sponsorunuzdan öğrenecek olduğunuz şifreyi yazıp salona girişinizi tamamlayıp, çayınızı veya kahvenizi alıp, konuklarınız ile birlikte iş sunumunu canlı olarak izleyeceksiniz..

Salonda görüşmek dileğiyle.

BAŞARILAR.
A.Aygün CEVİZCİ


Kayıt Ol

AAC Diamonds Team 2011